AJAX – zabezpečovací systém

Charakteristika systému Ajax

AJAX je bezdrôtový zabezpečovací systém, ktorý ponúka ochranu pred vlámaním, požiarom, únikom oxidu uhoľnatého a zaplavením. Jeho inštalácia je rýchla a jednoduchá. Ovládanie je ľahké a intuitívne aj pre bežného užívateľa. Pri výrobe komponentov sú použité kvalitné a moderné súčiastky, ktoré sú uložené v odolných a dizajnových krytoch. V kombinácii s patentovanou technológiu sú garanciou spoľahlivého zabezpečenia a výkonu.

Čo dokáže zabezpečovací systém Ajax?

Elektrický zabezpečovací systém

Ochrana proti vlámaniu

Systém je certifikovaný pre 2.stupeň zabezpečenia podľa normy STN EN 50131-1

Ochrana proti zaplaveniu

Ochrana proti zaplaveniu

S využitím detektora zaplavenia je možné včas upozorniť na únik vody v domácnosti

Protipožiarna ochrana

Ochrana pred požiarom

Je možné pripojiť bezdrôtové detektory požiaru a oxidu uhoľnatého

Kamerový dohľad

Kamerový systém

Možnosť verifikácie poplachu s využitím pripojenia kamier výrobcov tretích strán

Nastavenie a ovládanie

Inštalácia a nastavenie zabezpečovacieho systému Ajax je veľmi jednoduché. Ovládanie systému je ľahké a intuitívne. Kompletné nastavenie všetkých prvkov a správu systému je možné vykonávať cez mobilnú aplikáciu. Pomocou mobilnej aplikácie môže užívateľ sledovať stav celého systému alebo jeho jednotlivých prvkov, zapnúť alebo vypnúť režim stráženia, nastavovať parametere atď. O zmenách a stave systému je informovaný pomocou notifikácii. Pre inštalatérov je určená verzia Ajax PRO taktiež ako mobilná aplikácia alebo PC softvér (Windows, macOS). Aplikácia je dostupná v GooglePlay a AppStore.

GooglePlay gry LQ       AppStore gry LQ

Ajax mobilná aplikácia

Ajax System
Real time OS

Vďaka použitému operačnému systému sú všetky signály a poplachové hlásenia okamžite spracované a odovzdané užívateľovi. Preto je možné zabezpečiť včasnú reakciu v prípade narušenia bezpečnosti chráneného objektu.

Ajax System
Protokol Jeweller

Využíva sa jedinečný komunikačný protokol Jeweller. Ten umožňuje komunikáciu medzi riadiacou jednotkou (Hubom) a ostatnými prvkami systému. V otvorenom priestore je komunikácia možná až na vzdialenosť 2000 metrov.

Ajax System
Ethernet / GSM modul

Hlavná komunikácia medzi Ajax Hubom a užívateľom (respektíve pultom centralizovanej ochrany) prebieha prostredníctvom pripojenia k sieti Ethernet. V prípade že dôjde k výpadku spojenia, systém automatický komunikuje s využitím mobilnej siete GSM.

Ajax System
Záložná batéria

Ak dôjde k výpadku elektrickej energie Hub je automatický napájaný z vstavanej Li-Ion batérie. Doba napájania z batérie dosahuje až 15 hodín. Akonáhle sa obnoví elektrická energia, záložná batéria sa začne okamžite nabíjať.

Prvky systému Ajax

Všetky produkty majú kompaktné rozmery a moderný dizajn, sú dostupné v dvoch farebných prevedeniach. Vyberte si z našej ponuky a zvýšte ochranu Vášho domova.

System Ajax
HUB
MANUÁL
Ajax
DATASHEET
System Ajax

Ajax System
MotionProtect
MANUÁL
Ajax
DATASHEET
Ajax System

Ajax System
DoorProtect
MANUÁL
Ajax
DATASHEET
Ajax System

Ajax System
FireProtect
MANUÁL
Ajax
DATASHEET
Ajax System

KeyPad
MANUÁL
Ajax
DATASHEET
Ajax System

Ajax System
StreetSiren
MANUÁL
Ajax
DATASHEET
Ajax System

Produktové portfólio
By |2019-04-15T15:48:09+01:00marec 20th, 2019|Nezaradené|Komentáre vypnuté na AJAX – zabezpečovací systém

About the Author: