Traffix – serverové riešenie od Sprinx Technologies

Traffix je serverové riešenie od Sprinx Technologies umožňujúce spoľahlivú detekciu nehôd a anomálii v doprave. Sprinx Technologies je softvérová a vývojárska spoločnosť so sídlom v Taliansku v Miláne, ktorá vyvíja riešenia pre video monitorovanie a video analýzu určené pre inteligentnú dopravu. Na trhu patrí k popredným poskytovateľom riešení pre dopravu, vďaka unikátnym algoritmom na detekciu videa. Tie umožňujú extrahovať kľúčové poplachy a štatistické informácie a následne tak môžu aktivovať automatické scenáre alebo vyvolať manuálnu odozvu. Čítať viac…

Traffix

Toto serverové riešenie umožňuje spoľahlivú detekciu mimoriadnych udalosti v rámci objektov kritickej infraštruktúry v doprave ako sú diaľnice, tunely a križovatky. Pomocou webového rozhrania Traffix ponúka rýchly prístup k prehľadu všetkých udalosti a poskytuje komplexné grafy o priemernej rýchlosti, počte vozidiel atď.

Pri detekcii mimoriadnych udalosti a anomálii využíva Sprinx inovatívne analytické riešenie v 3D, ktoré zabezpečuje vysokú spoľahlivosť oproti konkurenčným 2D riešeniam.

Zastavenie vozidla a jazda v protismere

Detekcia chodcov

Detekcia udalosti

Na základe inteligentnej videoanalýzy je možné rýchlo upozorniť operátorov o incidentoch a spomalení dopravy. Taktiež sa okamžite odosielajú oznámenia o udalostiach do systémov tretích strán (napr. SCADA) alebo na VMS platformy pre automatické archivovanie videozáznamu. Detekujú sa nasledujúce udalosti:

Traffix

Spracovanie dát

Zhromažďovanie údajov súvisiacich s dopravou poskytuje zodpovedným osobám informácie o hustote dopravy, priemernej rýchlosti, rozdelení a klasifikácii vozidiel atď. Štatistiky zahŕňajú:

Traffix nie je len bežný AID softvér pre detekciu a zaznamenávanie mimoriadnych udalosti v doprave. Pomocou aplikácii Sprinx Traffic a ANPR kamier dokáže taktiež rozpoznávať evidenčné čísla vozidiel  a ADR značky (označenie vozidla s nebezpečným nákladom). Preto predstavuje komplexnú platformou pre dopravné aplikácie.

Chcete vedieť viac?

Gemtech, s.r.o. je výhradný distribútor serverového riešenia TRAFFIX pre Slovensko a Českú republiku. Pre viac informácii o tomto riešení od Sprinx Technologies nás neváhajte kontaktovať.

By |2018-11-08T14:20:52+01:00október 31st, 2018|Nezaradené|Komentáre vypnuté na Traffix – serverové riešenie od Sprinx Technologies

About the Author: