Dahua Technology

GEMTECH, s.r.o. je autorizovaným distribútorom DAHUA TECHNOLOGY

Aby sme zákazníkom poskytli ešte širšie spektrum kvalitných bezpečnostných kamerových systémov, rozširujeme našu ponuku o produkty jedného z najväčších svetových výrobcov DAHUA TECHNOLOGY. Spoločnosť Gemtech sa od 1. 1. 2017 stala autorizovaným distribútorom Dahua Technology. V našej ponuke môžete teraz nájsť aj kamerové, zabezpečovacie a prístupové systémy od tohoto výrobcu.

Predstavenie Dahua Technology

Predstavenie

Zhejiang Dahua Technology Co., Ltd. je popredným svetovým poskytovateľom riešení v oblasti bezpečnostného priemyslu. Približne s 11000 zamestnancami po celom svete sú produkty, riešenia a služby Dahua poskytované vo viac ako 160 krajinách. Dahua má 35 dcérskych spoločnosti pokrývajúcich celú Európu, Ameriku, Áziu, Stredný Východ, Afriku atď. Dahua prináša vysokú kvalitu, spoľahlivosť a stabilitu.

Spoločnosť investovala od roku 2010 približne 10% svojich ročných tržieb z predaja do výskumu a vývoja. Má štyri výskumné inštitúty Advanced Technology Institute, Big Data Institute, Chip Institute a Video Cloud Institute. Viac ako 6000 inžinierov a technických pracovníkov, ktorí pôsobia v oblastiach ako kybernetická bezpečnosť, video, internetové a cloudové služby, softvérové riešenia a ďalších technológiách. Od roku 2016 zaregistrovala Dahua viac ako 800 patentov.

Výskum a vývoj

Dahua poskytuje produkty najvyššej kvality s využitím najnovších technológii. Základom výskumu a vývoja sú technológie ako:

  • technológia spracovania obrazu
  • technológia inteligentnej analýzy
  • technológia cloudového úložiska
  • sieťová technológia
Výroba

Cieľom spoločnosti je poskytovať zákazníkom po celom svete produkty najvyššej kvality za prijateľnú cenu.

Centrála, budovy výskumu  a vývoja pokrývajú 113000 metrov štvorcových. Internetový priemyselný park zaberá 68000 metrov štvorcových. Dahua neustále investuje do štandardizácie a automatizácie, pokročilých výrobných procesov, zlepšovania efektívnosti a zvyšovania kvality výrobných liniek.

Globálne pokrytie

V záujme čo najlepších služieb a servisu pre partnerov a zákazníkov po celom svete Dahua neustále investuje do budovania svojej globálnej siete.

Naša ponuka kamier DAHUA
By |2017-12-06T14:41:17+00:00august 15th, 2017|Nezaradené|Komentáre vypnuté na Dahua Technology

About the Author: