WiseNet X

WiseNet X

Najnovšia čipová rada s extrémnym výkonom

Séria kamier WiseNet X s najnovším čipom Wisenet 5 definuje nové priemyselné štandardy v oblasti bezpečnostných kamerových systémov. Nielen vďaka výnimočne ostrému obrazu, ale taktiež kvôli rýchlejšiemu spracovaniu videa a zdokonaleným funkciam.

Rada WiseNet X ponúka 150dB WDR, stabilizáciu obrazu pomocou gyrosenzoru, ostrý obraz po celý deň a zdokonalený výkon aj za zlých svetelných podmienok. Zásluhou jedinečnej kompresnej technológie WiseStream II sú kamery najšetrnejšie v nárokoch na šírku pásma. Okrem ďalších výhod sú k dispozícii aj rôzne integrované analytické funkcie. Viac informácii sa dozviete v následujúcom prezentačnom videu.

Výhody kamier WISENET X
ANALYTICS
WDR
LOW-LIGHT
STABILIZATION
COMPRESSION

Ďalšie funkcie kamier WiseNet X

okrem už uvedeného, ponúkajú kamery z tejto série aj pohodlnejšiu inštaláciu s USB, extra úložisko s dual slotom pre SD karty, minimálne skreslenie obrazu, detekciu hmly a prepojenie do PTZ.

Inštalácia s USB

Inštalatér môže prostredníctvom USB portu ľahko prepojiť kameru série WiseNet X a mobilného zariadenia cez sieť Wi-Fi. Môže tak skontrolovať zobrazenie a uhol záberu objektívu.

Extra úložisko

Duálne sloty pre SD karty umožňujú automatické ukladanie až 512 GB dát do kamery, takže v prípade nestability siete ostanú Vaše dáta v bezpečí.

Minimalizácia skreslenia obrazu

Pri videu môže dôjsť ku skresleniu obrazu čo spôsobí že rovná línia sa javí ako zakrivená. Vďaka technológii Lens Distortion Correction je možné tieto nedokonalosti obrazu ľahko opraviť.

Klasická kamera

Kamera WiseNet X

Detekcia hmly

WiseNet X umožňuje výnimočnú kvalitu obrazu za hmlistého počasia s funkciou Fog Detection. Pri zapnutí tejto funkcie sa automaticky detekuje každá zmena v zábere aby bol zabezpečený čistý obraz.

Bez funkcie Defog

Aktivovaná funkcia Defog

By | 2017-12-06T15:21:49+00:00 8.8.2017|Categories: Nezaradené|Komentáre vypnuté na WiseNet X

About the Author: