WiseNet Q

24 kamier z novej série WiseNet Q je vybavených novými funkciami napr. kompresia H.265 a technológiou WiseStream. Táto doplňujúca kompresná technológia dynamicky riadi kódovanie a vyvažuje kvalitu a kompresný pomer vzhľadom k miere pohybu v zábere.

Kombináciou kompresie H.265 a technológie WiseStream je možné znížiť nároky na šírku pásma  v porovnaní s momentálne najviac používanou kompresiou H.264 až o 75%. To zaručuje že kamery spoločnosti Hanwha Techwin zo série WiseNet Q patria medzi vôbec najšetrnejšie na trhu pokiaľ ide o nároky na šírku pásma. Kamery sú k dispozícii v 2MP a 4MP verziách. Disponujú technológiou True WDR, detekciou rozostrenia, Hallway View a Lens Distortion Correction (LDC) ktoré zabezpečujú optimálny obraz v každej situácii.

True WDR ponúka široký dynamický rozsah. V niektorých prípadoch nastane problém pri snímaní vybraného priestoru keď sa v zábere nachádzajú príliš svetlé alebo tmavé miesta. Kamera bez WDR si s takýmto problémom nevie poradiť. Technológia True WDR zabezpečuje kvalitný obraz aj pri týchto náročných svetelných podmienkach.

Množstvo výrobcov pri svojich produktoch uvádza, že ich kamery disponujú technológiou WDR, pritom však ide iba o tzv. digitálne WDR ktorého možnosti sa v kvalite zobrazenia snímanej sceny s True WDR nedajú porovnávať.

Detekcia rozostrenia dokáže rozpoznať kedy kamera nie je zaostrená. Zaostrenie 4MP modelu zo série WiseNet Q s varifokálnym objektívom  je možné nastaviť aj po sieti čím sa ušetrí čas potrebný na inštaláciu.

Hallway View ponúka možnosť efektívne monitorovať úzke vertikálne oblasti, napríklad chodby, uličky a tunely. Umožňuje kamerám zaznamenávať obraz s pomerom strán 9:16 a 3:4 čo je využiteľné pri vysokých a úzkych priestoroch. Pritom sú minimalizované požiadavky na šírku pásma a úložnú kapacitu.

Lens Distortion Correction (LDC) kompenzuje skreslenie obrazu ku ktorému môže dochádzať pri širokouhlých objektívov.

Séria WiseNet Q obsahuje aj ďalšie funkcie ako detekcia pohybu a neoprávnenej manipulácie, duálne napájanie cez PoE a 12V DC, integrovanú úložnú kapacitu zahŕňajúcu sieťové dátové úložisko a 128GB SD, SDHC a SDXC karty. Tieto kamery predstavujú cenovo výhodné bezpečnostné riešenie pre banky, maloobchodné reťazce, kancelárie, dopravu a ďalšie aplikácie.

Naša ponuka kamier WiseNet Q
By |2017-12-06T15:34:17+00:00júl 26th, 2017|Nezaradené|Komentáre vypnuté na WiseNet Q

About the Author: